Devisový andílek "Je les accouple"
porcelán, pestře malovaný, trojúhelníková základna, sedící andílek na obláčku se dvěma srdci, návrh M. V. Acier, 1775, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, číslo modelu F 9, 2. pol. 19. století, výška 13,5 cm, lehce restaurováno - špička nohy a stuha (Zí)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |